Componența Consiliului Local

 

Nr.

Numele și prenumele

Date contact

1

Ailincuței Lauriana

Tel.: 0737.553.530
lauriana.ailincutei@focsani.info

  

2

Bîrsan Costel

Tel.: 0737.553.542
costel.birsan@focsani.info

 

3

Bojoaică Valerica

Tel.: 0731.375.626

valerica.bojoaica@focsani.info

 

4

Buzoi Dan

Tel.: 0737.553.545
dan.buzoi@focsani.info
 
5 Ciocoeaș Laura-Mihaela

Tel.: 0737.553.463

laura.ciocoeas@focsani.info

 

6

Dimitriu Ana-Maria

Tel.: 0737.553.546
ana.dimitriu@focsani.info

 

7

Dobre Claudiu-Alin

Tel.: 0737.553.547
alin.dobre@focsani.info
 

8

Drumea Alina Ramona

Tel.: 0737.553.646
alina.drumea@focsani.info
 

9

Filimon Ionuț

Tel.: 0737.553.731
ionut.filimon@focsani.info
 
10

Iorga

Marius-Eusebiu

Tel.: 0721.329.689

marius.iorga@focsani.info

 

11

Gongu Emanuel

Tel.: 0737.553.647
emanuel.gongu@focsani.info

 

12

Lupu Cătălina

Tel.: 0737.553.648
catalina.lupu@focsani.info

 

13

Maria-Panaite Irina-Anca

Tel.: 0737.553.736
irina.maria-panaite@focsani.info
 

14

Mersoiu Ionuţ

Tel.: 0725.353.641
ionut.mersoiu@focsani.info
 

15

Mihai Petruț

Tel.: 0744.769.567
petrut.mihai@focsani.info
 

16

Miron Mariana

Tel.: 0737.553.461
mariana.miron@focsani.info
 

17

Nedelcu Mihai

Tel.: 0737.553.462
mihai.nedelcu@focsani.info
 
18 Nistoroiu Alexandru

Tel.: 0721.338.588

alexandru.nistoroiu@focsani.info

 

19

Radu Nițu

Tel.: 0730.050.277

nitu.radu@focsani.info

 
20 Tănase Neculai Tel.: 0723.379.249
neculai.tanase@focsani.info
 

21

Ungureanu Daniel

Tel.: 0737.553.464
daniel.ungureanu@focsani.info
 

 

Repartizare pe zone de lucru a consilierilor  locali

  Zona 1-centru

Lupu Cătălina

Miron Mariana

Buzoi Dan

Maria-Panaite Irina Anca

Iorga Marius Eusebiu

Ciocoeaș Laura-Mihaela

  Zona 2-obor

Ailincuței Lauriana

Iorga Marius Eusebiu

Buzoi Dan

Filimon Ionuț

  Zona 3-est

Nedelcu Mihai

Mihai Petruț

Maria-Panaite Irina Anca

Tănase Neculai

  Zona 4-vest

Bîrsan Costel

Bojoaică Valerica

Mersoiu Ionuț

Dimitriu Ana-Maria

Drumea Alina

Tănase Neculai

Gongu Emanuel

  Zona 5-sud

Ungureanu Daniel

Gongu Emanuel

Nistoroiu Alexandru

Filimon Ionuț

  Zona 6-cartier Mîndrești

Radu Nițu

Dobre Claudiu Alin

 

 

Repartizarea pe comisii a consilierilor

 

1. Comisia de buget și administrație publică

Presedinte:

Radu Nițu

Secretar :

Bojoaică Valerica

Membri :

Nistoroiu Alexandru
Mersoiu Ionuț
Nedelcu Mihai
Ungureanu Daniel

Bojoaică Valerica
Ailincuței Lauriana
Radu Nițu
Filimon Ionuț
Dimitriu Ana-Maria
Bîrsan Costel
Dobre Claudiu Alin
Tănase Neculai

Ciocoeaș Laura-Mihaela
Iorga Marius Eusebiu
Gongu Emanuel

2. Comisia de urbanism și agricultură

Presedinte:

Mersoiu Ionuț

Secretar :

Dobre Claudiu-Alin

Membri :

Miron Mariana
Radu Nițu

Bojoaică Valerica
Mihai Petruț
Ungureanu Daniel
Mersoiu Ionuț
Nistoroiu Alexandru
Tănase Neculai
Dobre Claudiu-Alin
Buzoi Dan
Filimon Ionuț
Maria-Panaite Irina Anca

Ciocoeaș Laura-Mihaela
Lupu Cătălina
Bîrsan Costel

3. Comisia pentru drepturile omului, cultură, învățământ, sănătate și sport

Presedinte:

Nedelcu Mihai

Secretar :

Gongu Emanuel

Membri :

Miron Mariana
Mihai Petruț
Ailincuței Lauriana
Nedelcu Mihai
Ungureanu Daniel
Lupu Cătălina
Gongu Emanuel
Maria-Panaite Irina Anca
Drumea Alina Ramona
Dimitriu Ana-Maria
Dobre Claudiu-Alin
Buzoi Dan
Iorga Marius Eusebiu

 

 

 

Înapoi


Servicii Online

Plată SMS acces transport greu Plată SMS acces transport greu

valabilă din 10 iulie 2017

Petiţii Petiţii

Depune o petitie online si urmareste evolutia

Vizualizare Impozite, taxe locale Vizualizare Impozite, taxe locale

Posibilitatea de a plati online taxele si impozitele

Plăţi online Plăţi online

Posibilitatea de a plati alte servicii online

Registratura primărie Registratura primărie

Vizualizare stadiu documente intrate în registratura Primăriei

Tel. cetățeanului

0237-233.333


sau întrebați aici

Newsletter

Înscrieți-vă la newsletterul primăriei și veți fi la curent cu ultimele informații.

trimite

Chestionare

Cum vi se pare acest website?

Foate bun

Bun

Necesita imbunatatiri

Prost

Foarte prost

Votează

Calendar

Revista Focșanii