Componența Consiliului Local

 

Nr. crt.

Numele și prenumele

Date contact

Apartenență

politică

Foto

1

Atanasiu Corina

Tel.: 0721.448.360

 

* Comisia de buget și administrație publică-membru

* Comisia de urbanism și agricultură-membru

* Comisia pentru drepturile omului, cultură, învățământ, sănătate și sport-membru

Alianța

USR PLUS

2

Bîrsan Costel

Tel.: 0737.553.542
costelbc@yahoo.com

 

* Comisia de urbanism și agricultură-președinte

 

Partidul Național Liberal

3

Costea Ionel

Tel.: 0725.493.849

cst_ionel@yahoo.com

 

* Comisia de urbanism și agricultură-membru

 

Partidul Național Liberal

4

Dimitriu Ana-Maria

Tel.: 0722.459.546
dimitriu_ana_maria@yahoo.com

 

* Comisia pentru drepturile omului, cultură, învățământ, sănătate și sport-președinte

* Comisia de buget și administrație publică-membru

Partidul Național Liberal

5

Drumea Alina Ramona

Tel.: 0737.553.646
alina.drumea@focsani.info

 

* Comisia pentru drepturile omului, cultură, învățământ, sănătate și sport-membru

 

Partidul Național Liberal

6 Dumitru Victor

Tel.:

 

* Comisia de buget și administrație publică-secretar

* Comisia de urbanism și agricultură-secretar

Partidul Național Liberal
7 Gheoca Corneliu-Dumitru

Tel.:

corneliu.gheoca@focsani.info

 

* Comisia de urbanism și agricultură-membru

 

Partidul Național Liberal

8

Gongu Emanuel

Tel.: 0737.553.647
emanuel.gongu@focsani.info

 

* Comisia de urbanism și agricultură-membru

* Comisia pentru drepturile omului, cultură, învățământ, sănătate și sport-membru

Partidul

Social Democrat

9 Iorga

Marius-Eusebiu

Tel.: 0721.329.689

marius.iorga@focsani.info

 

* Comisia de buget și administrație publică-membru

Partidul

Social Democrat

10 Macovei Liviu-George

Tel.:

 

* Comisia de buget și administrație publică-președinte

* Comisia pentru drepturile omului, cultură, învățământ, sănătate și sport-membru

Partidul Național Liberal
11 Marcu Livia-Silvia

Tel.:

marculiviasilvia@yahoo.com

 

* Comisia pentru drepturile omului, cultură, învățământ, sănătate și sport-secretar

 

Partidul Național Liberal
12 Mocanu Georgian-Cristinel

Tel.:

 

* Comisia pentru drepturile omului, cultură, învățământ, sănătate și sport-membru

 

Partidul

Social Democrat

13 Nedelcu Cristina-Mirela

Tel.:

 

* Comisia pentru drepturile omului, cultură, învățământ, sănătate și sport-membru

 

Partidul

Social Democrat 

14

Nedelcu Mihai

Tel.: 0737.553.462
mihai.nedelcu@focsani.info

 

* Comisia de buget și administrație publică-membru

* Comisia de urbanism și agricultură-membru

Partidul

Social Democrat

15 Nistoroiu Alexandru

Tel.: 0721.338.588

alexandru.nistoroiu@focsani.info

 

* Comisia de urbanism și agricultură-membru

Partidul

Social Democrat

16

Nițu Radu

Tel.: 0730.050.277

nitu.radu@focsani.info

 

* Comisia de buget și administrație publică-membru

Partidul

Social Democrat

17 Șelaru Aurel

Tel.:

 

* Comisia pentru drepturile omului, cultură, învățământ, sănătate și sport-membru

 

Partidul

Social Democrat

18 Tănase Neculai

Tel.: 0723.379.249
neculai.tanase@focsani.info

 

* Comisia de buget și administrație publică-membru

* Comisia de urbanism și agricultură-membru 

Partidul Național Liberal

19 Tătaru Alexandra

Tel.: 0728.072.928

 

* Comisia de buget și administrație publică-membru

* Comisia de urbanism și agricultură-membru

* Comisia pentru drepturile omului, cultură, învățământ, sănătate și sport-membru

Alianța

USR PLUS

20

Ungureanu Daniel

Tel.: 0737.553.464
daniel.ungureanu@focsani.info

 

* Comisia de buget și administrație publică-membru

* Comisia de urbanism și agricultură-membru

Partidul

Social Democrat

21 Zîrnă Cristian

Tel.:

 

* Comisia de buget și administrație publică-membru

* Comisia de urbanism și agricultură-membru

Partidul Național Liberal

 

 

Repartizare pe zone de lucru a consilierilor  locali

  Zona 1-centru

 

  Zona 2-obor

 

  Zona 3-est

 

  Zona 4-vest

 

  Zona 5-sud

 

  Zona 6-cartier Mîndrești

 

 

 

 

Repartizarea pe comisii a consilierilor

 

1. Comisia de buget și administrație publică

Președinte:

Macovei Liviu-George

Secretar :

Dumitru Victor

Membri :

Dimitriu Ana-Maria

Tănase Neculai

Zîrnă Cristian

Atanasiu Corina

Tătaru Alexandra

Iorga Marius-Eusebiu

Radu Nițu

Ungureanu Daniel

Nedelcu Mihai

2. Comisia de urbanism și agricultură

Președinte:

Bîrsan Costel

Secretar :

Gheoca Corneliu-Dumitru

Membri :

Dumitru Victor

Costea Ionel

Tănase Neculai

Atanasiu Corina

Tătaru Alexandra

Ungureanu Daniel

Nistoroiu Alexandru

Gongu Emanuel

Nedelcu Mihai

3. Comisia pentru drepturile omului, cultură, învățământ, sănătate și sport

Președinte:

Dimitriu Ana-Maria

Secretar :

Drumea Alina Ramona

Membri :

Zîrnă Cristian

Macovei Liviu-George

Marcu Livia-Silvia

Atanasiu Corina

Tătaru Alexandra

Nedelcu Cristina-Mirela

Șelaru Aurel

Mocanu Georgian Cristinel

Gongu Emanuel

 

Înapoi


Servicii Online

Depunere documente online Depunere documente online

Depune documente: Investiții, Agricol, Urbanism, ITL, Petiții, L544, etc.

Eliberare Certificate de Urbanism Eliberare Certificate de Urbanism

Obtine un certificate de urbanism on-line

Registratura primărie Registratura primărie

Vizualizare stadiu documente intrate în registratura Primăriei

Petiţii Petiţii

Depune o petitie online si urmareste evolutia

Plăţi online Plăţi online

Posibilitatea de a plati alte servicii online

Plată SMS acces transport greu Plată SMS acces transport greu

valabilă din 10 iulie 2017

Tel. cetățeanului

0237-233.333


sau întrebați aici

Newsletter

Înscrieți-vă la newsletterul primăriei și veți fi la curent cu ultimele informații.

trimite

Calendar

Respect